top of page

The Full Story

Technologie

Stavíme domy s co nejnižším ekologickým dopadem. Naší předností jsou nízkoenergetické a pasivní domy a byty určené nejen pro rodinu.

Betong_obrázek_3_bIrJlMV.jpg

Skořepinová  tvárnice

Technologii betonových skořepinových tvárnic už prověřilo 70 let stavební praxe v západní Evropě, především ve Francii a Belgii. Pomocí betonových skořepin se daří snižovat náklady na hrubou stavbu a šetřit i náklady na vytápění. Rozměrově přesné tvárnice jsou uvnitř duté a tvoří variabilní stavební systém pro celý dům. Bohaté uplatnění nacházejí také v zahradní architektuře. Hlavní přednosti skořepinové konstrukce představují dlouhá životnost, vysoká pevnost, mrazuvzdornost, nízká nasákavost a paropropustnost.

Ekopanel

Ekopanel je ekologický stavební materiál budoucnosti, 100% přírodní odolná stavební deska. Ekopanel je možné použít místo cihel, sádrokartonu nebo dřevotřísky. Používá se pro vnitřní opláštění dřevostaveb, pro příčky, vestavby, podhledy, obklady, nebo jako ztracené bednění. Díky vytlačenému vzduchu je Ekopanel prakticky nehořlavý. Akumuluje teplo a má vynikající tepelně-izolační vlastnosti, výborné  zvukově-izolační  vlastnosti.  Vyniká svoji jednoduchou montáží.

index.jpg
aplikace-omitky-na-zdivo-03.jpg

Termomítka

Tepelně-izolační omítka díky přidanému izolačnímu materiálu zabraňuje unikání tepla z domu a tím se samozřejmě sníží i náklady na energie. Omítka je propustná pro vodní páry, zároveň je upravená proti plísním a je nehořlavá. Používá se jako doplňující materiál pro ještě lepší izolaci, nebo na místech, kde není možné budovu celkově zateplit.

Infrapanely

Infrapanely nebo také sálavé panely fungují na principu sálavého tepla. Produkují infračervené záření, které ohřívá okolní tělesa (tím pádem i lidi), z nich se šíří do prostoru a ohřívá také stěny. Na rozdíl od zdrojů konvekčního vytápění, jako jsou např. radiátory, ohřívají infrapanely vzduch až sekundárně. Tím je zajištěna vysoká účinnost přenosu tepla a rovnoměrné prohřátí místnosti. Jako nejúčinnější se jeví v moderních nízkoenergetických stavbách, kde mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění. Pokud jsou vhodně rozmístěny, lze tímto způsobem ušetřit dost nákladů na energie.

Obrázek2.jpg

Kontakt

Stavebně-technický dozor

Aleš Bednář

Tel: 739 453 302

Jednatel společnosti
Jan Staňa

Tel: 728 029 166

Obchodní referentka
Monika Bednářová

Tel: 702 132 746

Jednatelka společnosti, prodejce
Jaroslava Vašíčková

Tel: 723 462 004

Ředitelka architektonického a designového ateliéru
Helena Říhová

Tel: 605 152 636

Kaštanova 78b, Brno 62000, Jihomoravský kraj

IČO: 05532094
 

Děkujeme za zprávu!

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page